Roberto Matta nio färgetsningar

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROBERTO SEBASTIEN MATTA (1911-2002): (9) Svit med nio färgetsningar tryckta på japanpapper, signerade och numrerade Matta, 87/100, bladstorlek 44x31 cm

410001

2016-10-22