Max Ernst färglitografi
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976): Utan titel, signerad och numrerad Max Ernst, 312/500, färglitografi, 52x43 cm, bladstorlek 77x58 cm, oramad
410002
2016-10-22