Max Ernst färglitografi

Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): Utan titel, signerad och numrerad Max Ernst, 312/500, färglitografi, 52x43 cm, bladstorlek 77x58 cm, oramad

410002

2016-10-22