Jean Dubuffet affisch

Jean Dubuffet affisch
Jean Dubuffet affisch

Klubbat för:

5 400 SEK

4 000 SEK

JEAN DUBUFFET (1901-1985): Coucou Bazar - Grand Palais, 1973, signerad och numrerad J. D. , 62/200, affisch tryckt med färglitografi, 65x48 cm

410003

2016-10-22