Jean Dubuffet affisch
Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
JEAN DUBUFFET (1901-1985): Coucou Bazar - Grand Palais, 1973, signerad och numrerad J. D. , 62/200, affisch tryckt med färglitografi, 65x48 cm
410003
2016-10-22