Hans Bellmer

Hans Bellmer
Hans Bellmer

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS BELLMER (1902-1975), (2) ur "Petit trait de Morale" - L´aigle Mademoiselle" samt "Les 120 Journées de Sodome", signerade och numrerade Bellmer 71/150, 1968, etsningar, innermått. innermått 27x21 cm vardera

Oramade, gulnader

410005

2016-10-03