Dorothea Tanning färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOROTHEA TANNING (1910-2012): Hommage à Max Ernst, signerad och numrerad Dorothea Tanning, 327/500, färglitografi, 76x56 cm, oramad

410009

2016-10-22