Louise Nevelson färglitografi

Louise Nevelson färglitografi
Louise Nevelson färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUISE NEVELSON (1899-1988): Komposition, signerad och numrerad Louise Nevelson, 80/150, 81x51 cm, oramad

410013

2016-10-22