Louise Nevelson färglitografi
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOUISE NEVELSON (1899-1988): Komposition, signerad och numrerad Louise Nevelson, 80/150, 81x51 cm, oramad
410013
2016-10-22