Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LENNART RODHE (1916-2005): Mönster, signerad och daterad Lennart Rodhe 1976, 48/50, färgserigrafi, bildmått ca 12x24 cm
Oramad
410023
2016-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här