Lennart Rodhe

Lennart Rodhe
Lennart Rodhe

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LENNART RODHE (1916-2005): Mönster, signerad och daterad Lennart Rodhe 1976, 48/50, färgserigrafi, bildmått ca 12x24 cm

Kuntoraportti

Oramad

410023

Päivämäärä:

2016-10-03