Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANNA, silver, stämplad Carl Andreas Kjernås, Göteborg 1922, GRÄDDKANNA, silver, senempire, stämplad 1850, höjd 12-18 cm, vikt ca 400 g
Smärre bucklor
410034
2016-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här