Kanna gräddkanna silver

Kanna gräddkanna silver
Kanna gräddkanna silver
Kanna gräddkanna silver
Kanna gräddkanna silver
Kanna gräddkanna silver
Kanna gräddkanna silver
Kanna gräddkanna silver
Kanna gräddkanna silver
Kanna gräddkanna silver
Kanna gräddkanna silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNA, silver, stämplad Carl Andreas Kjernås, Göteborg 1922, GRÄDDKANNA, silver, senempire, stämplad 1850, höjd 12-18 cm, vikt ca 400 g

Smärre bucklor

410034

2016-10-02