Kaviarskål senapskanna saltkar ask silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 800 SEK
Kuvaus
KAVIARSKÅL, SENAPSKANNA, SALTKAR på fot, ASK med lock, silver, delvis invändigt förgyllda, senapskannan märkt AH Danmark 1897, höjd 5-13 cm, vikt ca 435 g
Kuntoraportti
Senapskannan saknar glasinsats, kaviarskålens glasinsats med nagg
410059
Päivämäärä:
2016-10-03