Buddha förgylld brons

Buddha förgylld brons
Buddha förgylld brons
Buddha förgylld brons
Buddha förgylld brons
Buddha förgylld brons
Buddha förgylld brons
Buddha förgylld brons
Buddha förgylld brons

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BUDDHA, förgylld brons, Thailand, 1800-tal, höjd ca 21 cm

Slitage

410063

2016-10-02