Vladimir Velickovic etsningar

Vladimir Velickovic etsningar
Vladimir Velickovic etsningar
Vladimir Velickovic etsningar
Vladimir Velickovic etsningar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VLADIMIR VELICKOVIC (född 1935): (2) Kompositioner, signerade och numrerade Velickovic, 19/77, 63/99, etsningar tryckta i svart och rött, 41,5x26 cm, oramade

410067

2016-10-22