Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x28 cm

410069

2016-10-02