Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x28 cm
410069
2016-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här