Erik Ernander Snusdosa silver

Erik Ernander Snusdosa silver
Erik Ernander Snusdosa silver
Erik Ernander Snusdosa silver
Erik Ernander Snusdosa silver
Erik Ernander Snusdosa silver
Erik Ernander Snusdosa silver
Erik Ernander Snusdosa silver
Erik Ernander Snusdosa silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK ERNANDER, snusdosa, silver, punsad dekor, stämplad Erik Ernander Uppsala 1798 (Verksam 1775-1809), spår av invändig förgyllning, höjd 2,5, 8x5,5 cm, vikt 65 g

Skador och lagningar

410086

2016-10-03