Astri Bergman Taube

Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): "Änglamark", relief, gips, signerad och numrerad 2817, ca 40x20 cm

410118

2016-10-03