Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, Niclas Wiggman, Kalmar 1761, höjd ca 10, SUPKOPP, silver, Bergen (Norge) 1794, höjd ca 5 cm, vikt ca 20 g

Slitage, bucklor

410132

2016-10-04