Silver föremål

Silver föremål
Silver föremål
Silver föremål
Silver föremål
Silver föremål
Silver föremål
Silver föremål
Silver föremål
Silver föremål
Silver föremål
Silver föremål
Silver föremål

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÖARE, SALTKAR, ÄGGKOPP, VAS, FAT, DOSA, SERVETTRING, PUNSCHKOPP, silver, 1900-tal, höjd ca 2-19 cm, silvervikt ca 300 g

Slitage

410140

2016-10-04