Figurin Gustafsberg

Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAFSBERG, figurin, parian, 1900-talets första hälft, Amor ocg Psyke, märkt Gustafsberg, höjd 48 cm

Lagningar

410151

2016-10-03