Miniatyr 1700-tal

Miniatyr 1700-tal
Miniatyr 1700-tal
Miniatyr 1700-tal
Miniatyr 1700-tal
Miniatyr 1700-tal
Miniatyr 1700-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYR, 1700-tal, möjligen föreställande Katarina den Stora, emalj på koppar, genombruten ram i silver, ca 15x8 cm

Skador

410152

2016-10-03