Skrivbord
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början, draghantag i mässing, ek, hurtsar med lådinredning, höjd ca 80, 146x75 cm, nyckel finns
Slitage, fläckar, repor, bleckt, nyckel saknas till lådorna, en låsa låst
410163
2016-10-03