Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början, draghantag i mässing, ek, hurtsar med lådinredning, höjd ca 80, 146x75 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar, repor, bleckt, nyckel saknas till lådorna, en låsa låst

410163

2016-10-03