Oljemålning Henry C. O´ Donnell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRY C. O´DONNELL (1900-1992) möjligen, Landskap med man och kvinna, signerad O Donnell, olja på duk uppfodrad, ca 34x44 cm

410167

2016-10-03