Bordspendyl Louis XVI-stil

Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, skulpterat trä, urtavla i porslin med arabiska siffror, höjd ca 36, 30x15 cm, pendel finns

Nyckel finns, urtavlan med smärre skador

410168

2016-10-03