Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

SKULPTUR, brons, 1900-tal, antikiserande kvinnofigur, total höjd ca 34 cm

Skador, lagningar

410171

2016-10-03