Berthold Adolfsson

Berthold Adolfsson
Berthold Adolfsson
Berthold Adolfsson
Berthold Adolfsson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTHOLD ADOLFSSON (1911-2004): Höstlandskap, signerad Berthold Adolfsson, olja på duk, uppfordrad ca 48x52 cm

Uppfordrad

410188

2016-10-03