Rokokostolar

Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar
Rokokostolar

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, i rokoko, 1700-talets mitt, sitthöjd 47, rygghöjd 100 cm

Skador, lagningar, maskhål

410189

2016-10-03