Stolar gustavianska provinsarbeten
2016-10-03
410205
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, omkring 1800, gustavianska provinsarbeten, bemålade, stoppade sitsar i randig klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Renoverade, senare bemålade, slitage, skador