Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, teak, 1950-tal, tre lådor med olikfärgade fronter, höjd ca 75, 97x42 cm
Visst slitage, senare bemålning
410221
2016-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här