Byrå 1950-tal

Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, teak, 1950-tal, tre lådor med olikfärgade fronter, höjd ca 75, 97x42 cm

Visst slitage, senare bemålning

410221

2016-10-03