Kosolbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, profilerad stenskiva, förgyllt, dekor i pastellage, höjd ca 48, 95x29 cm

Pastellageskador, sockel med färgskiftning, skivan med smärre nagg

410227

2016-10-03