Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, profilerad stenskiva, förgyllt, dekor i pastellage, höjd ca 48, 95x29 cm
Pastellageskador, sockel med färgskiftning, skivan med smärre nagg
410227
2016-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här