Skrivbord 1800-tal
2016-10-03
410233
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, sarg med lådor, förgyllda beslag i mässing med dekor av grotesquer, svartbemålad, svarvade ben, höjd ca 76, 110x58 cm, nyckel medföljer