Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, jugend, 5 lådor i sargen, vitmålat, draghandtag i mässing, höjd 76, 116x601 cm
omarbetat, bruksslitage, nyckel saknas
410274
2016-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här