Skrivbord vitmålat

Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, jugend, 5 lådor i sargen, vitmålat, draghandtag i mässing, höjd 76, 116x601 cm

omarbetat, bruksslitage, nyckel saknas

410274

2016-10-03