Nationalmuseum, bla Danskt 50-tal
Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
UTSTÄLLNINGSAFFISCHER, 5 st, 1900-talets senare del, bl a tre Danskt 50-tal Nationalmuseum 1981 samt Bauhaus Weimar 1919-1925 Nationalmuseum, 25+1 år Dansk industri Design, Nationalmuseum 1991, ca 100x70 cm vardera
Zustandsbeschreibung
Oramade, hanteringsveck, skador
410285
2016-10-03