Oljemålning
Vollendet
2016-10-03
410287
| Höchstes Gebot | 184 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1800): motiv av Minerva, olja på pannå, monogramsignerad, 41x30 cm
Krackeleringar