Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, stomme bok, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

410293

2016-10-03