Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, stomme bok, sitthöjd ca 42 cm
Slitage
410293
2016-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här