Fåtöljer
2016-10-03
410293
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, stomme bok, sitthöjd ca 42 cm
Slitage