Stolar rokoko

Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, träskurna, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, senare bemålning, delvis kompletterade klossar

410296

2016-10-03