Byrå nordiska kompaniet

Byrå nordiska kompaniet
Byrå nordiska kompaniet
Byrå nordiska kompaniet
Byrå nordiska kompaniet
Byrå nordiska kompaniet
Byrå nordiska kompaniet
Byrå nordiska kompaniet
Byrå nordiska kompaniet

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, Nordiska kompaniet, 5 lådor, 1960-talets mitt, vittlackerade med mässings besalg, höjd ca 80, 70x25 cm

Smärre slitage

410297

2016-10-03