Klubbat för:
650 SEK
2 000 SEK
AMPEL, alabaster, 1900-talets första hälft, reliefdekor, 3 ljuspunkter, fästen i metall i form av fleuronger, höjd ca 70, diameter 50 cm
Smärre kantnagg
410314
2016-10-03