Ampel i alabaster

Ampel i alabaster
Ampel i alabaster
Ampel i alabaster
Ampel i alabaster

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

AMPEL, alabaster, 1900-talets första hälft, reliefdekor, 3 ljuspunkter, fästen i metall i form av fleuronger, höjd ca 70, diameter 50 cm

Smärre kantnagg

410314

2016-10-03