Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, sengustavianskt provinsarbete, 1800-talet början, betsad lövträ, skuren dekor, stithöjd ca 45 cm
Slitage, lagningar, kompletteringar
410319
2016-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här