Stol sengustavianskt provinsarbete

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, sengustavianskt provinsarbete, 1800-talet början, betsad lövträ, skuren dekor, stithöjd ca 45 cm

Slitage, lagningar, kompletteringar

410319

2016-10-03