Baljfåtöljer sengustaviansk stil

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, sengustaviansk stil, signerade E & Co, bemålade, skuren dekor, delvis bronserade, stoppade sitsar o ryggar, karmarna med dekor av karyatider, fotavslut i form av bockfötter, sitthöjd ca 42 cm

Ytsslitage

410335

2016-10-04