Baljfåtöljer sengustaviansk stil
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, sengustaviansk stil, signerade E & Co, bemålade, skuren dekor, delvis bronserade, stoppade sitsar o ryggar, karmarna med dekor av karyatider, fotavslut i form av bockfötter, sitthöjd ca 42 cm
Ytsslitage
410335
2016-10-04