Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOTOGENLAMPA, omkring 1900-tal, stomme i zink och sten, total höjd ca 68 cm

Slitage

410341

2016-10-03