Stol senbarock

Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, 1700-tal, senbarock, vitmålad, skuren och delvis bronserad dekor, stoppad sits, 45 cm

Senare bemålad, slitage

410344

2016-10-04