Klubbat för:
9 200 SEK
12 000 SEK
ROBERT RAUSCHENBERG (USA 1925-2008): Stoned Moon Series: Sky Hook, signerad, daterad och numrerad Rauschenberg -69, 47/52. Litografi, 121 x 86 cm
410359
2016-10-23