Robert Rauschenberg litografi

Robert Rauschenberg litografi
Robert Rauschenberg litografi

Klubbat för:

9 200 SEK

12 000 SEK

ROBERT RAUSCHENBERG (USA 1925-2008): Stoned Moon Series: Sky Hook, signerad, daterad och numrerad Rauschenberg -69, 47/52. Litografi, 121 x 86 cm

410359

2016-10-23