Soffbord gustaviansk stil
Closed
2016-10-03
410369
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
EDMUND PEDERSEN, soffbord, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, vitlackerat, men med fleurer, skiva med handmålade kakelplattor, signerat Edmund, höjd 57, 71x48 cm
Visst slitage