Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDMUND PEDERSEN, soffbord, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, vitlackerat, men med fleurer, skiva med handmålade kakelplattor, signerat Edmund, höjd 57, 71x48 cm
Visst slitage
410369
2016-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här