Soffbord gustaviansk stil

Soffbord gustaviansk stil
Soffbord gustaviansk stil
Soffbord gustaviansk stil
Soffbord gustaviansk stil
Soffbord gustaviansk stil
Soffbord gustaviansk stil
Soffbord gustaviansk stil
Soffbord gustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDMUND PEDERSEN, soffbord, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, vitlackerat, men med fleurer, skiva med handmålade kakelplattor, signerat Edmund, höjd 57, 71x48 cm

Visst slitage

410369

2016-10-03