Herrbetjänt vitlackerad

Herrbetjänt vitlackerad
Herrbetjänt vitlackerad
Herrbetjänt vitlackerad
Herrbetjänt vitlackerad

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HERRBETJÄNT, vitlackerad, 1900-talets andra hälft, hängare i mässing, höjd ca 95 cm

Visst slitage

410377

2016-10-03