Halsringar ring silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
HALSRINGAR, 2 st., silver, dekor med fasettslipade vita stenar, stämplade Firma Alton, Falköping 1969 resp. Bengt Hallberg Guldsmeds AB, års och stadsstämpel saknas, RING, silver, fasettslipad vit sten, Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping 1972, ringskena reglerbar
Stenar med smärre repor
410395
2016-10-10