Halsringar ring silver

Halsringar ring silver
Halsringar ring silver
Halsringar ring silver
Halsringar ring silver
Halsringar ring silver
Halsringar ring silver
Halsringar ring silver
Halsringar ring silver
Halsringar ring silver
Halsringar ring silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

HALSRINGAR, 2 st., silver, dekor med fasettslipade vita stenar, stämplade Firma Alton, Falköping 1969 resp. Bengt Hallberg Guldsmeds AB, års och stadsstämpel saknas, RING, silver, fasettslipad vit sten, Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping 1972, ringskena reglerbar

Stenar med smärre repor

410395

2016-10-10