Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDOBORD, metall samt glas, bronserad benställning, höjd ca 60, 60x60 cm

Skivorna med nagg, repor

410409

2016-10-04