Tage Hedqvist Collage

Tage Hedqvist Collage
Tage Hedqvist Collage
Tage Hedqvist Collage
Tage Hedqvist Collage

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Komposition, monogramsignerad och daterad 78, collage/blandteknik, 18,5x25 cm

410415

2016-10-04